۱۳۹۵/۱۰/۱۲

آغاز پرداخت حق الزحمه عوامل سرشماری عمومی نفوس و مسکن ۹۵

مدیراداری ، مالی وپشتیبانی سازمان یرنامه و بودجه استان از آغاز پرداخت حق الزحمه ماموران سرشماری خبرداد.
به گزارش روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی محمد یوسف نوفرستی گفت : بدنبال اجرای موفقیت آمیز سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395در خراسان رضوی که همزمان با سراسر کشور به دوشیوه اینترنتی وحضوری اجرا گردید در مرحله اول، پرداخت حق الزحمه ماموران سرشماری از تاریخ 95.10.11 آغاز گردید.
مدیراداری ، مالی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی خاطر نشان کرد : در این مرحله از پرداخت  حق الزحمه ماموران سرشماری شهرستانهای استان شامل 27 شهرستان پرداخت  گردید.
محمد یوسف نوفرستی درادامه افزود : پرداخت حق الزحمه ماموران سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 شهرستان مشهد دراولویت بعدی سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی قراردارد .
مدیراداری ، مالی و پشتیبانی سازمان برنامه و بودجه استان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه عوامل دست اندرکار سرشماری تصریح کرد براساس تاکیدات مدیر اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 خراسان رضوی ، پرداخت حق الزحمه سایر عوامل ستادی و اجرایی نیز در دستورکار این سازمان قرارداشته و تلاش می شود در سریعترین زمان ممکن این پرداختها انجام گردد.
محمد یوسف نوفرستی با بیان اینکه استان خراسان رضوی بزرگترین حوزه آمارگیری کشور در سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395به شمار می رود، تصریح کرد : خراسان رضوی با  بیش از 2700 نفرعوامل ستادی و اجرایی بیشترین نیروی سرشماری در کشور را به خود اختصاص داده است .
شایان ذکر است سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 طی دو مرحله در قالب سرشماری اینترنتی از تاریخ 1395.07.03 لغایت 1395.07.24 و سرشماری حضوری از تاریخ 1395.07.25 الی1395.08.25 به مدت 31 روز همزمان با سراسر کشور در سطح استان خراسان رضوی به مرحله اجرادرآمد. 
 
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۶۱۸


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .