۱۳۹۵/۱۰/۲۲

معاون سازمان برنامه و بودجه استان : اجرای طرح آمارگیری از کارگاههای بازرگانی و خدمات ۱۳۹۵ در بهمن ماه

طرح آمارگیری از کارگاههای بازرگانی و خدمات 1395 همزمان با سراسر کشور در بهمن ماه سالجاری در سطح  استان خراسان رضوی اجرا می گردد.
به گزارش روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی مجید نعیمی گفت : مرکز آمار ایران در راستای اجرای وظایف قانونی خود درزمینه تولید آمار، تهیه و تنظیم حسابهای ملی اقدام به جمع آوری اطلاعات متنوعی می نماید تا امکان بررسی تمامی فعالیتهای اقتصادی را برای یک دوره معین فراهم نماید.
معاون آمار واطلاعات سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی درادامه خاطر نشان کرد : درهمین راستا طرح آمارگیری ازکارگاههای بازرگانی و خدمات 1395همزمان با سراسرکشور از دوم بهمن لغایت دوم اسفند ماه سالجاری به مدت یک ماه در سطح استان اجرا میگردد.
مجید نعیمی هدف از اجرای آمارگیری های مختلف را جمع آوری آمار و اطلاعات مورد نیاز به منظور پوشش خلاهای آماری ، تهیه سری زمانی منظم ، ارائه شاخصهای مهم  بخش های بازرگانی و خدمات و پاسخگویی به نیازهای آماری کاربران و نیازهای حسابهای ملی این بخش ها اعلام کرد.
معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی با بیان این که طرح آمارگیری از کارگاههای  بازرگانی و خدمات 1395 بر اساس پاسخگویی به نیازهای مذکوراجرا می شود افزود : در استان خراسان رضوی حجم نمونه این طرح 3879 کارگاه شهری و روستایی در 30 کد مختلف می باشد.
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۴۹۷


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .