۱۳۹۵/۱۱/۱۶

درسومین روز از ایام الله دهه فجر برگزار گردید، مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی

مراسم جشن دهه فجر انقلاب اسلامی در محل سازمان برنامه و بودجه خراسان ضوی برگزار گردید
به گزارش روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی همزمان با سومین روز از ایام الله دهه فجر و سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به همین مناسبت مراسم جشنی در محل سالن اجتماعات سازمان برنامه وبودجه استان برگزار شد.
در این مراسم رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی باگرامیداشت یاد وخاطره  شهیدان والامقام انقلاب اسلامی و باتبریک بمناسبت ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب از مجموعه تلاشهای انجام گرفته کلیه کارکنان این سازمان تقدیر وتشکر کرد.
رضا جمشیدی تاکید کرد : باتوجه با ارزیابی های انجام شده که توسط هیات های ارزیاب اعزامی از سوی سازمان برنامه و بودجه کشور انجام گرفته ، مجموعه فعالیت های انجام گرفته در سازمان برنامه وبودجه خراسان رضوی مطلوب ارزیابی شده است .
رئیس سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی خاطر نشان کرد این موفقیت حاصل تلاشها ، مجاهدتها وپیگیریهای مجدانه کلیه کارکنان سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی بوده است
حجت الاسلام موسوی امام جماعت سازمان برنامه و بودجه خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت : برگزاری مراسم وجشنهای دهه فجر انقلاب اسلامی تجدید خاطرات فجر اول و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می باشد.
در این مراسم که کلیه معاونان ، مدیران وکارکنان سازمان برنامه و بودجه استان حضور داشتند هدایایی به قید قرعه به شرکت کنندگان در این مراسم اهدا شد  .
 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۷۹


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان برنامه و بودجه استان خراسان رضوي .