۱۳۹۷/۰۷/۱۹

تشکیل جلسه کمیته سیستم مدیریت امنیت اطلاعات سازمان با حضور رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی

کمیته سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی با حضور رئیس این سازمان برگزار گردید.
 
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی در این جلسه رئیس کمیته سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) این سازمان گزارشی از روند تشکیل ، عملکرد و مهمترین دستاوردها و تصمیمات این کمیته ارائه کرد
 سید جواد حسینی با تاکید بر برگزاری دوره های آموزشی ، بر لزوم برگزاری دوره آموزشی اصول و مفاهیم پایه فناوری اطلاعات تاکید کرد.
رئیس گروه فناوری اطلاعات سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی نیز در این جلسه در خصوص ساختار شبکه و تغییرات اخیر در آن، پشتیبانی خدمات فناوری اطلاعات، فایروال جدید(مبتنی بر لینوکس)، کاهش هزینه ها و صرفه جویی های ناشی از اتخاذ تدابیر در ساختار جدید شبکه سازمان، توضیحاتی ارائه کرد.
رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی در این جلسه با تاکید بر ضرورت پرداختن به موضوعاتی همچون امنیت اطلاعات، اظهار داشت : در خصوص دریافت گواهینامه سیستم مدیریت امنیت اطلاعات بررسی های لازم صورت پذیرفته و کماکان ملاحظات و استانداردهای امنیتی نیز مد نظر قرار گیرد.
دکتر رضا جمشیدی با بیان این که گروه فناوری اطلاعات می بایست نظارت بر اجرای این استانداردها را با حساسیت پیگیری و دنبال نماید افزود : ازهر فرصت وموقعیتی که امکان بهبود و ارتقاء جایگاه سازمان دراستان و همچنین ارتقاء امنیت اطلاعات فراهم می گردد بایستی بهره برداری و استفاده بهینه کرد.
رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی درخصوص برگزاری دوره های آموزشی به منظور ارتقاء دانش فنی کارکنان این سازمان اظهار داشت : دراین خصوص لازمست از مجرب ترین و بهترین اساتید استفاده شود تا وقت و هزینه ای که صرف می شود، بهترین بازدهی را داشته باشد.
شایان ذکر است در پایان این جلسه از زحمات و تلاش های اعضای کمیته سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) سازمان مدیریت وبرنامه ریزی خراسان رضوی قدردانی شد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : ۲۹۷


مطالب مرتبط با این موضوع :


كليه حقوق اين سايت متعلق است به سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوي .